Opuchnięcie okolicy przełyku a łzawienie oczu

Witam moje objawy to uczucie spuchniecia ok pod przelykiem z prawej strony policzek cierpnie i prawe oko jakby w trujwymirze patrzy oczy lzawia i szczypia zmiany nastroju terz sa

Witam,

Z uwagi na charakter dolegliwości zalecałbym Panu jak najszybsze pokazanie się lekarzowi. Czym wcześniej, tym lepiej. Proszę nie odkładać w czasie wizyty, a w razie kolejki do lekarza rodzinnego, udać się na najbliższą izbę przyjęć lub SOR.

Z poważaniem,

Marek Derkacz