Ucisk w obrębie przełyku

Jakiej choroby mogą byc to objawy , uczucie jakby ktoś mi odcinał tlen w przełyku ,chwilowe drżenie hmm jakby serca w środku klatki piersiowej , czasami czuje lekki ucisk w przełyku i za chwile to mija, badania robiłam na serce na krew na tarczyce itp , czasami mam tak jeden raz na dzien a czasami kilka pod zad

Dzień dobry,

Warto wykonać dodatkowo usg tarczycy z oceną sąsiadujących z gruczołem struktur. Dobrze byłoby , aby zgłosiła się Pani do lekarza. Konieczne jest dokładniejsze zebranie wywiadu lekarskiego i zbadanie Pani, wtedy można będzie stawiać bardziej precyzyjne rozpoznania.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz