Gumkowanie hemoroidów po rektoskopii

Witam serdecznie. Jestem po rektoskopii -wynik hemoroidy 2 stopnia zabieg gumek na październik 2016, od października 2015 ciągle krwawie przy oddawaniu stolca, jak tu żyć do października czy może mi ktoś pomóc czopki nie pomagają , diohespan też nie już tyle tego wzięłam, jestem zdesperowana a wakacje przed nami.i tyle jeszcze czasu do zabiegu będę wdzięczna za każdą pomoc.

Nie ma innej możliwości tylko ponowny kontakt najlepiej z proktologiem i włączenie odpowiedniego leczenia dostosowanego do tego jaki wcześniej nie był skuteczny (dokładne zebranie wywiadu i określenie jakie już Pani przyjmowała leki).