Guz prawej piersi w miejscu ogona Spencea
Witam!Mama moja (58 lat),ostatnio wykonała badanie mammograficzne.W opisie bylo napisane guz prawej piersi w miejscu -ogon Spencea o srednicu 0,5 cm;skala Birads 0.Bardzo prosze o wyjasnienie tego wyniku.

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisana zmiana wymaga dodatkowych badań obrazowych, ryzyko złośliwości jest niepewne i trudne do oceny. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.