Guzek i swędzenie w okolicy odbytu

witam serdecznie z dnia na dzień wyczułem guzek tuż pod otworem zasłaniający nieco jego wlot po kilku godzinach znacznie się powiększył i jest teraz wielkosci mniej wiecej srednich rozmiarow fasoli jest w kolorze skóry i sprawia raczej dyskomfort niż ból pomijajac momentami dość uporczywe swedzenie boje się ze powiększy się jeszcze bardziej utrudinajac wypróznianie bardzo prosze o szybką odpowiedz z czym się borykam i jak to leczyc... link do zdjęcia ponizej http://oi43.tinypic.com/o0zbs0.jpg
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Zdjęcie wskazuje iż prawdopodobnie jest to guzek krwawniczy (hemoroid). W aptece dostępne są maści bez recepty, które można stosować doraźnie, do czasu wizyty u lekarza.
Wskazana konsultacja u chirurga/proktologa. Niezbędne jest wykonanie badania per rectum w celu oceny zaawansowania procesu patologicznego i wdrożenia leczenia.