Guzek piersi i ból po zdjęciu biustonosza

Witam. Wczoraj kupiłam sobie nowy stanik. Zaraz jak kupiłam, założyłam go. Jak wieczorem zdjęłam go, zauważyłam, że mnie cały bok boli i wyczułam mały guzek. Proszę mi powiedzieć, czy to może być rak piersi, czy coś innego? Chcę podkreślić, że moja mama zmarła na raka piersi. Bardzo się boję.

Witam serdecznie!
W Pani opisie brakuje wielu istotnych informacji na temat lokalizacji zmiany. Jest Pani młoda osobą, dlatego zmiany w piersiach najprawdopodobniej mają charakter niezłośliwy. Wątpliwe jest, czy po jednorazowym założeniu biustonosza możliwe jest uformowanie się zmiany. Najprawdopodobniej była ona już wcześniej. W obecnej sytuacji warto udać się na wizytę do ginekologa, który zbada Pani piersi. Ze względu na obciążony wywiad chorobowy, powinna być Pani pod stałą kontrolą ginekologiczno-onkologiczną.
Pozdrawiam