Guzek twardej konstystencji w gardle

Witam, przedwczoraj bolało mnie gardło przy przełykaniu po prawej stronie, zauważyłem, że nad prawym migdałkiem znajduje się guzek (około 0,5 cm). Obecnie ból przechodzi, zmiana jest dalej. Guzek twardej konsystencji. Mam 23 lata, niecały rok temu miałem ekstrakcję lewej dolnej 8-emki, dwa tygodnie temu byłem przeziębiony, węzły chłonne niepowiększone, brak spadku masy ciała, temp. w normie. Co to może być? Zamieszczam link do zdjęcia. Proszę o pomoc. http://oi59.tinypic.com/2mybxhl.jpg

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza otolaryngologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskiego aby móc określić czy może być powyższa zmiana.