Zapytaj lekarza

7 4 0 , 9 2 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Guzki na skórze ud i pod pacha

Witam,6 dni temu na udzie pojawiło się zaczerwienienie z kremową plamką w środku, było jednobarwne, powiększyło się, powstał guzek. Po trzech dniach (swędział)wycisnęłam maź nieprzezroczystą koloru kremowego, później przezroczysta koloru bursztynowego, następnego dnia guzek zniknął, zostało lekkie zaczerwienienie o normalnej gładkości i ociepleniu skóry.Dodatkowo w tym czasie źle sie czułam. Dzisiaj znalazłam guzek pod pachą z którego jedynie leci krew przy wyciskaniu i nie chce zejść. Coż to?:(
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Jak przebiega atopowe zapalenie skóry u dzieci?

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

Lek. Bianka Małczuk
64 poziom zaufania

Witam. Proszę pamiętać, że wyciskanie zmian jest niewłaściwym postępowaniem - może dojść do pogorszenia stanu i rozwoju powikłań. Konieczna jest konsultacja lekarska. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i ocenie zmiany zaleci dalsze właściwe postępowanie. Może być wskazana również konsultacja u lekarza dermatologa. Pozdrawiam.

0

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy