Hiperwentylacja i fotostymulacja nie aktywuje zmian

2 lata temu zaczęło mi piszczeć w uchu. Poszłam do laryngologa dostałam leki. Przeszło.Po pół roku to samo. Z tym że piszczy nie przerwanie. Ostatnio zrobiłam EEG z polecenia neurologa.Prosze o interpretację:Badanie EEG wykonano w czuwaniu. Zapis zróżnicowany przestrzennie.W odprowadzeniach ciemieniowo-potylicznych rejestruje sie czynnność podstawową o częst. 10HZ i napięciu 25 μV. W odprowadzeniach czołowych dominuje rytm beta.RZ obecna. Hiperwentylacja i fotostymulacja nie aktywuje zmian.

Witam serdecznie, jakie leki Pani brała, czy miała Pani audiometrię?
Może odwiedzi mnie Pani ? tel do rejestracji 694661666