Hipoglikemia reaktywna i niegojąca się rana po czyraku

Wykryto u mnie hipoglikemie reaktywna. Przyczyna jest szukana. Boje sie, ze winowajca moze byc candydoza lub gronkowiec. Od pol roku nie goi mi sie rana w pachwinie, ropieje, peka, na tydzien spokoj i znow. Byl to czyrak, ktory pekl. Dodatkowo mam bol brzucha i mdlosci, suchosc w ustach. Ktora bakteria moze tak nanieszac? Mialam posiew kalu i nic nie wyszlo. Wszystkie badania w normie poza krzywa cukrowa. Gronkowiec zlocisty?co jakis czas mam wysyp czyrakow.

Aleksander Ropielewski

Należy poszerzyć diagnostykę. Sugeruję wykluczenie niedoborów odporności jako przycyznę częstych i nie gojących sie infekcji.