Ile czasu będzie się goić nacinany ropień?

Witam około 2 tyg temu miałam nacinanego ropnia okoloodbytniczego. Rana na długość ma jakiś centymetr jednak głębokość chirurg opisał na jakieś 3 cm. Rana 4 dni temu zaczela się zamykać na opatrunku nie ma juz żadnego wycieku nic ,rana bardzo ładnie się zabliznia nie ma zasinienia ani zaczerwienienia jednak od dnia zabiegu mam tam zgrubienie nie jest ono duże wyczuwalne przy delikatnym przycisnieciu nie boli lekarz mówił że potrzeba czasu aby się to zagoilo czy faktycznie to prawda i ile może się to goic

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli objawy są nadal wskazana ponowna wizyta u lekarza wykonującego zabieg