Ile kosztuje leczenie ukruszonego zęba?

Ile kosztuje leczenie ukruszonego zęba? Czy można w takim przypadku myć normalnie zęby? Czy to będzie bolało i czy w przypadku próchnicy jest potrzebne leczenie kanałowe. Kiedy należy właśnie tą metoda leczyć żeby? Czy można leczyć żeby na NFZ, gdy ma się 17 i pół roku Pozdrawiam

Zbyt mało danych by choć w przybliżeniu postawić rozpoznanie i oszacować koszty. Na pewno zęby można , wręcz należy myć normalnie. Doradzam wizytę u stomatologa, po zbadaniu Pana będzie mógł coś powiedzieć.