Ile można schudnąć w ciagu 4. miesięcy przy normalnym apetycie?

Ile mozna schudnac w ciagu 4 miesiecy przy normalnym apetycie(odrobinie stresu bo nie wiem czemu chydne gdyz badania wszystkie sa w normie) moja obecna waga rano przed posilkiem 65 czasami 65.5 po posilku 66.5 czasem 66.6 a wazylam przed 4 miesiacami wazylam 68 prawie 69.Dlaczego tak sie dzieje. I ten cholerny dziwny ucisk,odczucie ciala obcego w gardle,mialam gastroskopie i nie wykazala refluksu.Prosze o pelna odpowiedz.

Witam Panią,

Przez internet nie jestem w stanie postawić diagnozy, Mam zbyt mało informacji. Zalecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, który pokierują Panią na dalsze badania. Szybkie spadki wagi mogą być wynikiem nadczynności tarczycy, należy tez sprawdzić przyczynę ucisku w gardle.
Nie ma na co czekać proszę jak najszybciej skonsultować sprawę z lekarzem.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam, zachęcam do bezpośredniej konsultacji lekarskiej w celu wykonania stosownych badań.
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska