Ile powinnam ważyć w wieku 10 lat? Pomocy

Hej. Jestem Oliwia i mam 10 lat, a ważę 52 kg. Nie wiem, jaki mam wzrost. Ciężko mi z tym żyć. Jak miałam 2 albo 3 latka, to byłam gruba i próbowałam schudnąć. Jestem najgrubsza w mojej nowej klasie, znaczy trzecia albo druga, bo taki jeden jest najgrubszy. Nigdy nie miałam chłopaka i o tym marzę.  Proszę o pomoc bardzo, naprawdę dawajcie mi djety naj, najlepsze. Moja grupa krwi to +A. Pomoc
10 LAT ponad rok temu

powinnaś zmierzyć swój wzrost lub poprosić kogoś o pomoc w tym, ponieważ bez tego nie można określić, czy Twoja masa ciała jest za wysoka i ile powinnaś ważyć, zwłaszcza jeśli jesteś wysoka.

Żadne diety z internetu nie pomogą Ci, jeśli nie będziesz się zdrowo odżywiać i dużo ruszać. Nie podajesz informacji o swojej obecnej diecie i trybie życia. Jeśli rzeczywiście masz nadwagę lub otyłość, będzie konieczna konsultacja lekarska, zanim rozpoczniesz jakiekolwiek działania, o których powinnaś informować również rodziców:

Na początek zapoznaj się z lekturą: http://abczdrowie.pl/odchudzanie-dzieci

Pozdrawiam