Infekcje bakteryjne jelit i guzki

Witam , mam pytanie stwierdzono u mnie po badaniu *rektoskopia) infekcje bakteryjna jelit i guzki 2 stopnia. Lekarstwa biorę juz 2 tydzień i 0 porawy czyli sluz , burczenie w jelitach lekkie bóle podbrzusza . Leczenie lekarz zalecił 2 miesięczne duspatalin, asmax i metronizadol. Chciała bym się dowiedzieć kiedy lekarstwa zaczną działać

Lekarstwa powinny zadziałać po około 3-4 tygodniach stosowania. Jeśli niestety objawy nie ustąpią radzę ponownie w tej sprawie skonsultować się z lekarzem, który zaleciał takie leczenie.