Infiltratio adenocarcinomatsa perforativa

co to znaczy 4 fragmenty jelita wielkosci 3.5-5 cm o nieco otluszczonej krezce. w ich obrebie ujawniono owrzodzenie infiltratio adenocarcinomatsa perforativa margines od strony owrzodzenia infiltratio adenocarcinomatosa margines przeciwlegly colitis chronica szczyt krezki inflammatio chronica odcinek jelita z polipem colitis chronica odcinki z pozostalych czesci colitis chronica wezlow chlonnych nie ujawniono w najkrotszym wycinku polip srednicy 0.4 polozony1 cm od marginesu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian nowotworowych. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.