Intensywne skurcze w 12. tygodniu ciąży

Jestem w 12 tygodniu ciąży, 4dni temu miałam intensywne skurcze lecz bez krwawienia natomiast od tamtej pory czuje pobolewanie w krzyżu. Od miesiąca planie na brązowo raz mocniej raz słabiej gdyż mam krwiaka pomiędzy macica a lozyskiem który pomimo opróżniania się ciągle rośnie i jest większy od płodu. Od paru dni zauważyłam ze z plamieniem wydala się tkanka o długości paru centymetrów szerokosci milimetra. Czego może być objawem ta tkanka oraz pobolewanie krzyża,napięciem i uciskiem brzucha.?

Witam
Trudno postawić diagnozę bez przeprowadzenia badania lekarskiego.
W czasie ciąży nie należy bagatelizować żadnej dolegliwości.
Konieczna jest konsultacja z ginekologiem prowadzącym ciążę.
Pozdrawiam serdecznie