Interpretacja wyników badania krwi wykonanego po infekcji ucha

Chciałam poprosić o interpretację. Poziom leukocytów i neutrofili wyszedł niski, reszta w normie (leukocyty - 3.4, neutrofile - 1.6tys).Rozmaz: neu 48,3%/1,6tys, Lym 42,1%/1.5tys; eo,bazo,mono - 9.6%/0.4tys. Lekarz zalecił mi branie 3x dziennie po 50mg wit b6 i powtórkę za 2 tyg. Badanie było robione po wyjeździe, gdzie bolało mnie ucho, na co zażyłam kilka razy pyralginę.Teraz mam lekki katar. Mimo to, denerwuje się, czy te wyniki mogą być objawem czegoś poważnego. Dziękuję za odpowiedź
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane wyniki nie wskazują na żadne istotne nieprawidłowości. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.