Interpretacja wyników genetycznych MTHFR a podejrzenie zakrzepicy

Interpretacja wyników genetycznych MTHFR a podejrzenie zakrzepicy Komentarz: Wykryto polimorfizm genu MTHFR 677 C/C. Genotyp ten warunkuje prawidłową aktywność enzymu jeżeli nie występują inne polimorfizmy tego genu. Wykryto polimorfizm genu MTHFR 1298 A/C w układzie heterozygotycznym. Co to oznacza? Czy jest to powód do obaw?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badania.