Interpretacja wyniku badania rezonansu magnetycznego mózgu
Witam potrzebuje interpretacje wyniku rezonansu magnetycznego - w istocie białej obu półkol liczne ogniska do 5mm okolo 20 sztuk, nie wzmocnione po podaniu kontrastu , w płacie czołowym dodatkowo ognisko 14mm na 7mm możliwe zmiany deminilizacyjne lub naczyniopochodne nie wzmocnione po kontrascie, Nastąpiła progresja zmian w porówniania do badania poprzedniego. Prosze o wynik jak z leczeniem takich zmian ,w poprzednim rezonansie nie miałam tych zmian, oprocz tego pojedynczego ogniska..

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
a czy są jakieś objawy? proszękoniecznie zglosic sie do lekarza zlecajacego powyzsze badanie. konieczne jest zestawienie wyniku bezposrednio z badaniem lekarskim