Zmiany włókniste z konsolidacją, na obszarze 15x9mm zagęszczenie

Płuco prawe;zmiany włókniste z konsolidacją na obszarze 15x9mm zagęszczenie 6mm w s.2 przy szczelinie międzypłatowej skośnej,w segm 6obszar matowej szyby 22x19mm z ogniskiem najwyzszego metabolizmu 7mm,obraz matowej szyby w płacie środk.do 15mm.Węzły szczytu wnęki prawego płuca i podostrogowe do 7mm we wnęce.Bardzo proszę,jeżeli będzie można o w miarę mi jasną informację, zanim pojade do P.Doktor. bardzo dziekuje i przepraszam za opisanie obu płuc,ale za mało jest znakow aby opisac całosc wynik

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zestawienie wyniku badania z bezposrednim badaniem lekarskim. prosze koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badania. badanie moze wskazywac na wloknienie pluc.