Interpretacja wyniku badania USG stawu kolanowego
Witam.Proszę o interpretację wyniku usg stawu kolanowego: "w zachyłku nadrzepkowym lewego stawu kolanowego przemieszczające się ciało obce o śr.20 mm-zwapnienie.Nieznaczne obniżenie wysokości szpary stawowej po stronie przyśrodkowej lewego stawu kolanowego z mierną redukcją warstwy szklistej powierzchni stawowej.Dziękuję.

KOBIETA, 48 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Z wynikiem usg stawu kolanowego radziłabym udać się do ortopedy, który zaleci odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam