Interpretacja wyniku TK klatki piersiowej i guzek

Proszę o inpretację badania TK klatki piersiowej. Drobny przynaczyniowy guzek 9mm w segmencie 3L przy szczelinie poziomej -zmiana pozapalna ? W obrębie segmentu 5P zmiana drobnoguzkowa wlk ok. 3mm .Pojedynczy powiększony węzeł chłonny z zachowaną wnęką tłuszczową w dole pachowym lew. wlk. 24x12 mm-pozapalny ?Dziękuję

Witam serdecznie,

Nie można na podstawie samego wyniku badania TK postawić rozpoznania. Do tego potrzebna jest wiedza na temat obrazu klinicznego oraz badania fizykalnego. Dlatego wskazana jest u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie, który na podstawie obrazu klinicznego, badania fizykalnego oraz badań dodatkowych, w tym badania TK, postawi rozpoznanie i ustali dalsze postępowanie.

Pozdrawiam.

Nie wiem dlaczego robione było badanie , a jest to bbb.ważne dla stworzenia mojej internetowej opinii , która ZAWSZE JEST MNIEJ MIARODAJNA!!! Nie znam choroby od początku,sposobu leczenia,obecnego stanu , itd. , itd. KONIECZNA KONSULTACJA Z LEKARZEM PROWADZĄCYM!!! zż