Co oznacza TK klatki piersiowej jak go interpretować?

czy wynik tk klatki piersiowej o opisie : Płuco lewe bez zmian ogniskowych. Płuco prawe- w segmencie P9 guzek o średnicy 8-9 mm . W segmentach P6 i P4 słabo wysycone guzki o średnicy do 3 mm. Nieregularne zarysy opłucnej na powierzchniach tylnych obu płuc. Węzły chłonne przytchawiczne górne idolne ośrednicy do 1 cm. Grupa węzłów chłonnych podostrogowuch o średnicy do 2.8 cm. węzły wnękowe do 1 cm. Wole zamostkowe lewostronne, dolny biegun schodzi do poziomu żyły ramienno-głowowej

Witam serdecznie,

Wskazana z wynikiem konsultacja z lekarzem zlecającym badanie lub pulmonologiem, ponieważ na podstawie samego wyniku badania TK nie można postawić rozpoznania.

Pozdrawiam.