Irytacja, problemy z oddychaniem, częsty płacz

Witam, od pewnego czasu wszystko mnie denerwuje. Zawsze byłam osobą,która jest nerwowa. Tylko,że ostatnio przeszłam sporo w krótkim czasie (powrót alkoholizmu ojca,wpadłam w romans z chłopakiem przyjaciółki i były przykre sytuacje). Jak się zdenerwuje bardzo mi się trzęsą ręcę, codziennie się w nocy budzę, problem z oddychaniem,częsty płacz,irytacja i nie widzę szczęścia w życiu po prostu chodzę z dołem. Nie wiem co robić.

Witam Panią. Jedno z opisanych doświadczeń wystarczyłoby do przeżywanych przez Panią symptomów, dolegliwości. Myślę, że to co nazwała Pani innymi przykrymi sytuacjami również dostarczyło Pani nieprzyjemnych uczuć. Trudne doświadczenia życiowe czasem mają charakter traumatyczny. Specyficzne dla tego typu doświadczeń jest to, że przychodzą one w naszym życiu nagle i przytłaczają swoją siłą przez co trudno stawić im czoła. Opisane przez Panią objawy mogą świadczyć o rozregulowanym układzie nerwowym. Potrzebuje Pani pomocy specjalisty, żeby przywrócić poczucie bezpieczeństwa. Wówczas będzie możliwe by dokuczliwe objawy ustąpiły. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam serdecznie,
Opisywane przez Panią sytuacje na pewno są trudne i bardzo je Pani przeżywa. Dolegliwości jakie pojawiają się na co dzień utrudniają normalne funkcjonowanie. Mówi Pani o powrocie ojca do alkoholizmu. To znaczy, że jego wcześniejsze picie alkoholu było dla Pani trudne i działo się coś, co wzbudza w teraźniejszości negatywne odczucia. Jeżeli chodzi o sytuację z partnerem koleżanki - może być tak, że ta sytuacja Panią przytłacza, wzbudza poczucie winy... ? Nie chcę stawiać diagnozy przez internet, ale objawy, o których Pani mówi wymagają konsultacji z psychologiem a być może nawet dłuższej współpracy podczas psychoterapii.
Zapraszam na rozmowę.
Pozdrawiam, Magdalena Rachubińska

Zachęcam Panią do podjęcia pracy nad sobą na drodze psychoterapii. Wówczas będzie miała Pani szansę przyjrzeć się bliżej własnym problemom, a także odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące przyczyn Pani zachowania.
Na ten moment można stwierdzić, że ma Pani rozregulowany system nerwowy i wymaga Pani opieki specjalisty, tj. psychologa.

Serdecznie pozdrawiam!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
zachęcam do poznania źródła swojego zachowania. Może w tym pomóc spotkanie z psychoterapeutą. Specjalista pozwoli spojrzeć na problem z nieco szerszej perspektywy i czerpać więcej satysfakcji z relacji.
Serdecznie pozdrawiam
Monika Prus
www.renovo-lublin.pl