Jak dalej postępować po założeniu sztyftu?

Zalozono nowy sztyft z wlokna szklanego,lekarz nue uprzedzil mnie ze na nowo wypelnil kanaly ,nie wiem po co,bo azb nie bolal.Zab rozbolal. Poszlam na drugi dzien ledwo zywa, wyciagnieto wyplenienie a sztyfta nie zalozono lekarstwo boli nadal,co jest przyczyna ...
KOBIETA, 42 LAT 6 miesięcy temu

Wkład z wółkna szklanego sam w sobie nie jest przyczyną chyba że został nieprawidłowo założony np w perforację korzenia. Dolegliwości prawdopodobnie są po ponownym wypełnieniu kanałów. Trzeba dokładnie wszystko sprawdzić na TK czy leczenie wykonane jest prawidłowo.