Jak długo będą utrzymywać się stany lękowe?

Witam. Mam 21 lat od dwóch tygodni przyjmuje na stany lękowe depralin 10mg na dobę samopoczucie i motywacja do działania powróciły stany lękowe nie pojawiają się lecz podczas stosunku mam problem z osiągnięciem wytrysku. W ulotce jest napisane że takie objawy mogą utrzymywać się na początku kuracji lecz ja cały czas się tym zamartwiam przez co pojawiają się myśli czy nie zrezygnować z kuracji. Czy wszystko wróci do normy?

Dzień dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

W odpowiedzi na Pana pytanie, zachęcałabym Pana do rozważenia psychoterapii, która nie powoduje skutków ubocznych.

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605