Jak długo goją się dziąsła po ekstrakcji?

Witam. Wczoraj z przyczyn zdrowotnych zostały usunięte wszystkie zęby na górze oraz 2 osemki na dole. Jak długo takie dziasla się goja? Czuję się bardzo niekonfortowo. Wymioty, gorączka dziasla po 8 są napuchniete

tkanki miękkie(błona śluzowajamy ustnej) goi się kilka-kilkanaście dni w zaeżności od warunków, kość goi się min 6 tyg, podobnie jak kość złamanej kończyny