Jak efektywnie schudnąć?

mam 175 wzrostu i waze 60 kg chciałabym schudnąć do 58 kg.Jak schudnąć efekywnie i jak zmiejszyć apetyt na noc ?

Duży apetyt w godzinach wieczornych na ogół jest spowodowany tym, że w ciągu dnia jedliśmy zbyt mało. Większa część posiłków powinna być zjedzona do godziny 15-16. Najważniejsze jet oczywiście śniadanie, które powinno się spożyć od 0,5 do1 godziny od pobudki. Jeśli nie jest pani przyzwyczajona do jedzenia rano wystarczy zacząć od małych posiłków - owocu czy jogurtu. W ten sposób pobudzamy metabolizm na cały dzień. Kolejne posiłki powinny być zjadane co 3-4 godziny. Dłuższe przerwy będą sprawiały, że wieczorem dopadnie nas duży głód. Regularność posiłków to podstawa. Oprócz tego należy oczywiście ograniczyć spożycie smażonych potraw czy słodyczy