Jak interpretować wynik badania tomografii komputerowej głowy?

11 czerwca 2018 r. w badaniu TK głowy stwierdzono: w podziale tętnicy środkowej lewej workowaty tętniak wielkości 11x6,5x8 mm skierowany bocznie i do przodu. Mam 63 lata, choruję na cukrzycę typu 2 i marskość wątroby. Co z tym można zrobić? Termin umówionej wizyty u neurologa to październik br.

Witam serdecznie,

Badanie zobrazowało tętniaka. Konieczna pilna konsultacja z lekarzem neurochirurgiem.

Pozdrawiam.