Jak interpretować wynik badania TSH u osoby z objawami nadczynności?

Witam zrobiłam badania. Wyniki: TSH 0.79 FT3 4.12 FT4 16.69 Czy są ok? Mam 27lat. A mam takie objawy jak przy nadczynnosci.

Lek. Michał Lenard

Wyniki są na granicach normy (w różnych laboratoriach zakresy normy mogą być inne). Przy takich wynikach i towarzyszących objawach sugeruję wizytę u endokrynologa. Pozdrawiam!