Jak leczyć ból w pachwinie w 27. tygodniu ciąży?

Witam.Jestem w 27 tyg ciąży jest to moja trzecia ciąża. Po dwóch porodach miałam przeprowadzony zabieg lewej i prawej nogi dokładnie to było wycięcie zylakow streeping.Żyły główne odpiszczelowe obie zostały usunięte. Aktualnie chodzę od początku ciąży w pończochach uciskowych.Bardzo duży ból odczuwam w dzień przy pachwinie i na wewnętrznej stronie uda w górnej części ten ból jest ciągły i czasami potrafię podskoczyć z bólu, w tej okolicy pojawiły się purpurowe pajaczki.Co mogę teraz zrobić z t?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może pończochy są źle dobrane? Ale występuje stan zapalny? Sugeruję wizytę w poradni angiologicznej lub chirurgii naczyniowej. Dodatkowo dużo odpoczynku z nogami na podwyższeniu.
Pozdrawiam