Jak leczyć bóle gardła?

Witam, jestem Klaudia (18lat) od 3 dni mecze się z bólem gardła. Mam powiększone węzły chłonne, katar, temperatura (34/35), krew z nosa( oslabione naczyńka krwionośne), kiedy przełykam ślinę strasznie mnie boli prawy migdałek (mój prawy, Pana/Pani lewy). Lekarz u którego byłam mówi, że to ponoć angina, ale temperatura się nie zgadza. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze ponownie udac się do lekarza rodzinnego po ponownym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć