Jak leczyć boreliozę u 18-letniej osoby?

Mam 18 lat i niecałe dwa lata temu stwierdzono u mnie boreliozę. Na początku lekarz internista skierował mnie do lekarza specjalisty aż w końcu po roku czekania i wypełnienia wszystkich badań w końcu dowiedziałam się ze jestem chora. 4 miesiące temu byłam na ostatniej wizycie i pani doktor uznała iż narazie nie będą potrzebne wizyty. Problem w tym ze coraz gorzej się czuję w porównaniu do mojego dotychczasowego stanu zdrowia. Mam zawroty głowy, nudności, a najgorszy jest kompletny brak koncentracji i zaangażowania. Jestem maturzystką i zawsze zależało mi na dobrej nauce a ostatnio nie wyciągam z niczego konsekwencji. Miewam tez stany depresyjne (jeśli mogę to tak nazwać) Co mam robić ? Nie chce czekać pół roku na wizytę u lekarza.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Mimo wszystko wizyta u lekarza może się okazać niezbędna. Najlepiej by było gdyby Pani stan ocenił neurolog oraz Pani lekarz prowadzący.