Jak leczyć ciągłe, uciskowe bóle głowy?

Od wielu miesięcy Ciągle zmęczenie, ciagle bóle głowy po dwóch stronach głowy uciskowy, ciągle poirytowanie, mam wrażenie że każdy o mnie mówi, ostatnio różne nastroje w zależności od dnia, czasem depersonalizacja, ciagle wrażenie bólu całego ciała, chyba jakaś paranoja prześladowcza - we wszystkim widzę że ktoś mnie obraził knuje przeciwko mnie rozmawiają o mnie. Fazy nadciśnienia Częste drętwienie nóg, tiki nerwowe, ogromne problemu z koncentracją i pamięcią, nawet żeby ułożyć jakieś zdania muszę się bardzo skupić. bardzo się stresuje. Miałem ostatnio parę ataków paniki. Zauważyłem u siebie też parę symptomów fobii spolecznej (boje się rozmawiać ludźmi bo mógłbym się ośmieszyć unikam spotkań wolę pisać z nimi, boje się krytyki dlatego dokładnie przemyślam każde wypowiadane slowa, , wogole jakakolwiek interakcja z innymi ludźmi mnie bardzo stresuje, parę innych symptomów ). Czasami otępienie. Czuję potrzebę bycia lepszym od innych. Miałem przez pewien czas chodzby nerwicę biegałem do łazienki myć ręce co 15 minut. Trwało to jakiś tydzień. Bardzo łatwo kogoś mogę uwielbiać czy kochać a za chwilę nienawidzić i być jej wrogim a po chwili znowu ja kochać

Dzień Dobry Panu,

Zalecałabym Panu, by już nie czekać i skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego (opisane symptomy same nie przejdą) celem diagnostyki i kompleksowego leczenia.

Z przesłaniem dla Pana wszystkiego najlepszego, irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605