Jak leczyć GER, czyli refluks?

Mam 23 lata, borykam się z GERD, czyli refluksem i dwa razy w tym roku przeszłam zapalenie żołądka i brałam antybiotyk xifaxan oraz inne leki wspomagające, ok miesiąc temu Dexilant 30 skończyłam. Nadal mam nieprzyjemne dolegliwości również dużo schudłam, we wrześniu w trakcie leczenia ważyłam niecałe 44 kg, ponieważ lekarz zalecił mi dietę blendowana. Obecnie czuje się słaba, zmęczona, bolą mnie mięśnie, zrobiłam dzisiaj wyniki i mam podwyzszone:MCHC36,40 Żelazo 169,1 B12 694,9. Proszę o odpowie

Dzień dobry,

w tak złożonym przypadku musi Pani pomóc indywidualnie specjalista -dietetyk kliniczny. Po odpowiednim wywiadzie będzie on umiał dostosować do Pani potrzeb odpowiedni sposób żywienia się.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga