Jak się zmotywować do ćwiczeń?

Jakieś rady na temat odchudzania? Nie umiem się za to kompletnie zabrać, mam 21 lat, 165 cm wzrostu i ważę ok 78 kg. Wiem,że to za dużo... Nie mam w ogóle motywacji.. Pomocy :(

Dzień dobry,

zazwyczaj ćwiczenia nie przynoszą aż tak dużego efektu i trwałego jak stosowanie diety, która może być przyjemna.

Proszę się skontaktować z dietetykiem z Pani okolicy, który odpowiednio zbilansuje jadłospis pod Pani kątem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga