Czy mogę przejść na dietę bezmięsną?

Witam,chciałabym przejść na dietę bezmięsną ale nie wiem czy przy mojej wadze 48kg i 170cm nie będę chudła-moja waga jest stała,taką mam budowę, nigdy się nie odchudzałam-nie chciałabym ważyć mniej

Dzień dobry,

dobrze zbilansowana dieta wegetariańska pozwoli zachować Pani aktualną masę ciała.

Proszę się skonsultować z dietetykiem z Pani okolicy, który wyjaśni Pani jak bilansować sobie jadłospis.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga