Jak leczyć nerwicę lękowo-depresyjną?

Choruję na nerwicę lękowo-depresyjną.Próbowałam stosować różeniec górski biorąc Korzeń Arktyczny firmy Altermedica. Brałam w dawce zaleconej na opakowaniu 1-2 tabl.dziennie. Ponieważ nie zauważyłam działania przeciwlękowego lekarz psychiatra przepisał mi setaloft oraz ketrel. Różeńca nie biorę od 3 dni. Czy mogę już brać przepisane mi przez lekarza psychiatrę leki od razu po odstawieniu różeńca bez obawy wystąpienia objawu serotoninowego. Czy może potrzeba więcej czasu tak jak w przypadku dziurawca.Lekarza informowałam o tym,że biorę różeniec ale nie miałam żadnej informacji,że może wchodzić w reakcję z lekiem setaloft, który mam brać 1/2 tabl.dawki 50 mg oraz ketrel też 1/2 tabl.dawki 25 mg.

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna; psychiatryczna, dalsze leczenie! Pełny wywiad, pełne badanie; poprzednie leczenie etc.. z wynikami badań ; ocena nastroju, snu, napięcia mięśni ; do interpretacji klinicznej. Pozdrawiam i zapraszam