Jak leczyć nieżyt żołądka u dziecka?

Witam. Dziecko 21 miesięcy wysoka gorączka początkowo wymioty później biegunka hospitalizowany badania wyszły dobre rotawirus ujemny kał posiew ujemny podawany był biofuroksym został wypisany z diagnoza nieżyt jelit. Nie podoba mi się taka diagnoza bo tak naprawdę nie wiedzą co mu było. Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania na własną rękę ? Dziecko aktualnie nie gorączkuję kupy są ok czasami twarda czasami papkowatą ale to nie biegunkowa jest na diecie lekkostrawnej.

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jaka diagnostyka została już wykonana. proponuje zgłosić się do lekarza pediatry po zapoznaniu się z dotychczasową diagnostyką będzie można zalecić ew jej rozszerzenie