Jak leczyć opuchliznę po urazie stawu skokowego?

Dzień dobry mam 29 lat 2 lata temu doznałem urazu stawu skokowego zostały naciągnięte wiązadła ubytek na podstawie o wymiarach 1cm 1mm przechodziłem 3 rehabilitację po 10 po dni . Opuchlizna do tej pory utrzymuje się mam ograniczony zakres ruchów co uniemożliwia mi dalsze uprawianie sportu byłem u paru lekarzy mówią mi ze mam narosli co kwalifikuje mnie do operacji czy jest możliwość uzycia jakiejś innej metody maści zastrzyków aby usunąć ta narosl

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze jeżeli byłaby taka możliwość to lekarz badający zaproponowałby Panu