Jak leczyć ospę w wieku 30 lat?

Witam mam 30 lat jestem w delegacji w niemczech nabawilem się ospy wietrznej od poniedziałku goraczkuje A chrosty pojawiły się od środy byłem wczoraj u lekarza dostałem takie leki: Aciclo Basic 400mg .Anaesthesulf lutio oraz kupiłem paracetamol .Aciclo Basic 400mg wydawało mi się że lekarz mówił że mam brać 3 razy na dobę po czym w aptece napisała mi kartkę że wczoraj 4 co 4 godziny A na dziś 5 chłopaki z hotelu mnie wyprzedzają do domu jedyne wyjście to jazda busem 10 godzin co robić

Aciclo 4 z lub 5 z na dobę. Zmiany skórne proszę posmarować fioletem. Przeciwgorączkowo paracetamol . Proponuje zostać w hotelu kilka dni i sie podleczyć. W tym czasie dobrze bybylo zorganizować sobie transport indywidualny do domu. Np i oczywiście kontakt z lekarzem