Jak leczyć parestezje lewej strony twarzy?

Dzień dobry Od wiosny dręczą mnie parestezje lewej strony twarzy – od ucha przez policzek (na wysokości zatoki szczękowej) do nosa – mniej więcej w połowie wysokości (środkowa część) – tu czuje też jakby rozpieranie / napieranie. Wykluczono neuroboreliozę (miałem boreliozę w 2016 r.) Wykluczono problem ze stawem skroniowo żuchwowym. Neurolog leczy mnie od czerwca ordynując Aspicam, Agapurin, Prewenit, Pramolan, Mesporal, Neurovit ,Witaminy pp i D 3 – bez skutku. Zęby mam zdrowe (wykonany Pantomogram). Okulista nie stwierdził nieprawidłowości. Słyszę dobrze, węch prawidłowy, nie mam problemów z oddychaniem czy też jakichś nieżytów nosa, ale laryngolog zlecił tomografię zatok i oczodołów – wynik: Kompleksy ujściowo-przewodowe drożne. Położenie i kształt wyrostków haczykowatych prawidłowe. Zgrubienia błony śluzowej w zachyłkach zębodołowych zatok szczękowych do 2,5 mm Skrzywiona przegroda nosa, wypukłością skierowana w stronę prawą. Przerost tkanek miękkich małżowin nosowych środkowej i dolnej lewej jamy nosa. Obraz stropu nosogardła prawidłowy W piątek idę z tym wynikiem do laryngologa, ale może ktoś z państwa ma jakieś sugestie, co mi może być. Co mówi wynik TK?

Uważam że taki wynik tomografii komputerowej przemawia za brakiem związku pomiędzy parestezjami po jednej stronie twarzy a zmianami o niewielkim nasileniu prawdopodobnie po zapalnym w zatokach sugeruję dalsze leczenie neurologiczne oraz leczenie boreliozy A jeśli leczenie zostało zakończone to jej monitorowanie Mogą to być również zmiany po boreliozie po stosowanych lekach oraz zmiany nie związane z tymi sytuacjami wymagać dalszej analizy