Jak leczyć przewlekłe bóle kręgosłupa w okolicy lędźwiowej?
Witam,od dluzszego juz czasu mam problemy ze zdrowiem,najpierw zaczely sie dolegliwości zapalne dróg rodnych i moczowych,lekarze przepisywali mi rozne keki ,które nie konuicznie pomagalyw odczuwalam dyskomfort w pecherzu i cewce oraz lekkie pieczenia w pochwie,posiewy z moczu i pchwy wychodzily dobrze,usg ginekologiczne oraz brzucha również(oprócz kamyczków w nerkach ) na dzien dzisiejszy mam przewlekle bole kregoslupa w okolicy ledzwiowej ,poranne biegunki oraz czuje lekkie pobolewanie w podbrzuszu, oraz bole stawów rąk ,crp w normie i podstawowe badania.Gdzie jeszcze moge szukac pomocy?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecic dalsze postepowanie