Jak leczyć przewlekłe zapalenie pęcherza od dwóch lat?

Witam. Mam dość duży problem. Otóż od dwóch lat borykam się z przewlekłym zapaleniem pęcherza. Byłam u dwóch ginekologów, urologia i 7 lekarzy rodzinnych, nikt nie wie jak to wyleczyć. Wciąz dostaje nowe antybiotyki po których i tak mam potem nawroty. Zrobiłam parę posiewów i badanie ogólne moczu i wyszła bakteria E. Coli, która nie jest na nic odporna oprócz penicyliny. Mam nawroty co tydzień albo nawet po trzech dniach po skończeniu antybiotykoterapii. Nie mam żadnych wad pęcherza moczowego bo robiłam usg i lekarz mi powiedział że wszystko wporządku. W momencie zapalenia również byłam u ginekologa i nie było żadnych infekcji pochwy. Ewentualnie myśle że może być to być może syndrom miesiąca miodowego. Proszę o pomoc.

Witaminy w ciąży

Lek. Michał Lenard

Niewiele więcej można Pani pomóc za pośrednictwem internetu. Konieczne jest dalsze leczenie i stosowanie się do zaleceń lekarskich. Podczas antybiotykoterapii proszę pamiętać o przyjmowaniu probiotyku. Pozdrawiam!