Jak leczyć tiki nerwowe?

Witam zacznę że moje pierwsze objawy zaczęły się w listopadzie trafiłam do szpitala z odretwialym językiem i slinotokiem nie mogłam wypowiedzieć słowa przyspieszone tętno i panika w szpitalu zrobili mi podstawowe badania jak ekg które były w normie i wywiad stwierdzono że to będzie nerwica i dostałam skierowanie do pzp lecz to olalam bo wystąpiła poprawa jednak od pewnego czasu moje życie znowu stało się stresujące.. gdy jestem w tłumie ludzi czuje że się dlawie nie mam jak przełknąć śliny nagle wystepuja zachwiania zawroty głowy dodam że widzę męty i lekki śnieg optyczny czasami błyski czasami ucisk w głowie i szczece wszystkiemu towarzyszy panika bo to dzieje się tak nagle .. uczucie dretwienia ciała że momentalnie nie czuje się dobrze mam różne tiki nerwowe jak poprawianie włosów i mielenie językiem. Nie wiem od czego zacząć jakie badania proszę o pomoc

Szanowna Pani
A może jednak spróbować z leczeniem w PZP, objawy które Pani opisuje są dość spójne z objawami charakterystycznymi dla ataków paniki. Jeśli nie chce Pani zrezygnować z dalszej diagnostyki w kierunku chorób neurologicznych to może warto podziałać dwutorowo czyli i PZP i neurolog. Jeśli jednak okazałoby się, że to nerwica to już będzie Pani miała pierwsze kroki za sobą.
Joanna Frąckowiak