Jak leczyć uszkodzenie obrąbka stawowego?

Witam. 1,5 roku temu okazało sie ze mam uszkodzony obrabek stawowy, oraz przesunięta chrzastke w barku. Rok temu przeszłam operacje, po które miało być wszystko dobrze. 5 miesięcy temu powróciłam do treningów, niestety okazało się ze czuje straszny dyskomfort i ból podczas trenowania. Na wizycie zostałam poinformowana, że niestety tak sie niekiedy zdąża i po prostu muszę zrezygnowac z treningow. Chciałabym dowiedzieć sie czy jest jakiś sposób na to aby ból ustąpił i pozwolił na treningi.

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej udac się do lek ortopedy zajmującego się medycyna sportowa