Jak leczyć uszkodzony układ nerwowy?

Mam 43 lat mam uszkodzony uklat nerwowy nie pije 3lat na nogi coras gorzej mi sie chodzi sztywne kolana od dziecka problem jak mialam 19lat lekarze mowili ze bende miala problem z nogami czy to choroba morze byc z inych powodow jakie?Jak morzna leczyc?

Witam!
Sama sobie Pani nie poradzi. Układem nerwowym zajmuje się zazwyczaj neurolog lub psychiatra i któryś z nich powinien się panią zająć. Wspomniała Pani coś o nogach i to przesądza w kierunku neurologa. Poza badaniem neurologicznym wskazane są odpowiednie badania dodatkowe. Wiadomości, które Pani podała są zbyt lakoniczne i nie mogę dać bardziej konkretnej odpowiedzi.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.