Czy ośrodkowy układ nerwowy odpowiada za sygnał do układu obwodowego?

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy osrodkowy układ nerwowy odpowiada za sygnał do układu obwodowego? Miałem robiony rezonans głowy lekarz nie widział potrzeby podania kontrastu a wynik jest jak najbardziej w porządku, każda z opisanych rzeczy jest prawidłowa. Badania witaminy w normie, borelioza wykluczona czekam na wizytę u neurologa. Mam lekkie lewostronne uczucie zimna bądź pieczenia koło łokcia, uda, i pleców i mniejsza siłę w lewej dłoni. Czytałem ostatnio o polineuropati.

Witam!
Wskazana konsultacja psychiatryczna lub psychologiczna - być może źródło problemu leży w Pańskiej psychice i emocjach. Proszę spróbować jest szansa na poprawę!
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.