Jak leczyć zaburzenia miesiączki u 23-latki?

Mam 161 cm i ważę 48 kg. mam 23 lata. Od roku cierpię na zaburzenia miesiączkowania. W ciąży nie jestem, a miesiączka jest bardzo dziwna ( terminowa) . Jest jasnobrązowa, albo białą z brązowymi skrzepami. Nie wiem co to może być miałam usg dopochwowe i piersi, badania prolaktyny- wszystko ok. Ciąża także jest wykluczona. Lekarz nie wie co jest przyczyną i rozkłada ręce. Miałam kiepskie badania tarczycowe,czy to może mieć jakiś związek? Bardzo mnie stresuje ta sytuacja i przez to czasem nie sypiam całymi dniami( jestem osobą podatną na stres) . W zeszłym roku rzuciłam antykoncepcję hormonalną , jednak te objawy wymienione powyżej miałam także przed rozpoczęciem ich zażywania ( problem wrócił) . Bardzo proszę o poradę czy takie problemy da się jakoś rozwiązać, co powinnam zrobić skoro lekarze nie chcą mi pomóc?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze Wskazna jest wizyta u ginekologa najlepiej ze specjalizacja endokrynologa i odpowiednia diagnostyka hormonalna